fbpx
Motorky

BMW F 650 GS

..nebo také brambora, malý géeso a to je asi tak všechno co se přezdívek týče. První vysněná motorka na seznamu. Kdybych měl možnost vrátit se časem a koupit si ji znovu tak určitě Dakar aneb kdo to myslí alespoň trochu vážně s terénem tak 21 palců na předním kole je samozřejmost.

Nalezená na italském subito.it což je mimo jiné také online kroužek experimentální fotografie a některé příspěvky patří zarámovat. Nicméně dle fotek jsem rozpoznal obrysy motorky a vydal se na víkendový pobyt kousek pod Benátky do Padovy.

Po překročení rakousko-italských hranic se majitel přestal hlásit a zklamání se dalo krájet. Když jsem si ale uvědomil, že je doba oběda a hladoví italové v tu dobu nejsou schopni žádného multitaskingu bylo jasné, že je potřeba zajet přímo na adresu a hledat nejbližší restauraci. Po krátkém detektivním pátrání jsem objevil jak majitele motorky tak vedoucího obchodu ale bylo jasné, že jakékoliv jednání nalačno není na stole. Po vydatném obědě a procvičení neverbální gestikulace rukama se konečně dostáváme k motorce a vedoucí obchodu zjišťuje, že baterka je mrtvá a náhradní nemá. Motorka ale vypadá jako nová a vzhledem k tomu, že pan majitel pojede k nám příští víkend na výměnný pobyt nechávám se ukecat, platím zálohu a vyrážím k moři.

Jak se domluvilo tak se i stalo a další týden už drandím na skoro zánovní staré bramboře po českých šotolinkách.

ŠTÍTKY
Podobný obsah